آی تی تیم وبلاگ

افزونه بی بی پرس (bbpress)

دسته بندی: آموزش وردپرس

بروزرسانی شده در 4 آبان 1400

افزونه بی بی پرس

معرفی افزونه بی بی پرس (bbpress)

 

پلاگین افزونه بی بی پرس رایگان و منبع باز است که بر روی وردپرس نصب میشود.

تالارهای گفتگوی آنلاین از زمان راه اندازی اینترنت به عنوان یک وسیله ارتباطی رایج بوده اند. اما این بدان معنا نیست که آنها قدیمی یا منسوخ شده اند.

بر خلاف نرم افزارهای قدیمی انجمن ، این نرم افزار حجم زیادی از سایتتان را اشغال نمی کند. این بدان معناست که افزودن تالار گفتگو به سایت وردپرس آسان تر است و همچنان سادگی و بسط وردپرس را حفظ می کنید. دارای قابلیت ایجاد انجمن های چند سایته ، دارای قالب های قابل تنظیم و پشتیبانی برای جلوگیری از اسپم است.

چرا باید بستر انجمن را در وب سایت خود قرار دهید؟

استفاده از افزونه بی بی پرس در سایت شما راهی عالی برای تقویت جامعه آنلاین طرفداران ، مشتریان و کاربران است.

جایی که افراد می توانند ایده ها و دانش خود را به اشتراک بگذارند و درباره نام تجاری ، محصولات و خدمات شما صحبت کنند. مزایای افزودن تالار گفتمان به هدف آن بستگی دارد. 

 

با ایجاد انجمن میتوان :

 1. با ایجاد فضایی که خوانندگان و مشتریان شما می توانند درگیر و شنیده شوند و اطلاعات مورد نیاز خود را بیابند. میتوان ارتباط و تعامل را بهبود بخشید.

 

 1. اعتماد و وفاداری ایجاد کنید و رضایت مشتری و کاربر را افزایش دهید. به ویژه اگر شما (یا سایر سخنگویان) در انجمن خود نقش فعالی دارید. به سوالات مشتریان پاسخ می دهید و شخصیت خود را از طریق مکالمه نشان می دهید.
 2. توانایی سایت خود را برای رتبه بندی در نتایج موتورهای جستجو افزایش دهید. زیرا انجمن ها مقدار قابل توجهی محتوای تازه در موضوعات مرتبط تولید می کنند (که می تواند برای SEO بسیار مفید باشد).
 3. هزینه های پرس و جو و پشتیبانی آنلاین خود را کاهش دهید. زیرا مشتریان می توانند به سوالات یکدیگر پاسخ دهند، توصیه ها و نکات را ارائه دهند و اطلاعات مورد نیاز خود را بدون نیاز به تماس با تیم خود بیابند.

 

مزایای استفاده از افزونه بی بی پرس

 • افزونه بی بی پرس (bbPress) یک برنامه رایگان است.
 • این افزونه متن باز است و می توانید تمام کدهای مربوط به این نرم افزار را بارگیری یا اصلاح کنید بدون اینکه محدودیتی شما را اذیت کند.
 • افزونه بی بی پرس بیشتر شبیه یک پروژه اجتماعی است و تعداد زیادی از مردم می توانند در روند اجرای آن مشارکت داشته باشند.
 • یکی دیگر از مزایای افزونه بی بی پرس این است که برای اجرای آن به کد کمی نیاز دارد و این باعث می شود سریعتر و ایمن تر از رقبای خود باشد.
 • بیش از 100 افزونه اختصاصی bbPress وجود دارد که می توانند ویژگی های کاربردی را به سایت شما اضافه کنند.
 • یک انجمن خوب به شما کمک می کند تا در سایت های عمومی ترافیک ایجاد کنید، سئو خود را بهبود ببخشید و در صنعت خود شهرت کسب کنید.
 • bbPress می تواند همان لحظه که آن را نصب می کنید جادوی خود را انجام دهد و هنگامی که تصمیم به حذف آن کردید ، روند حذف به وب سایت شما آسیبی نمی رساند.

 

سخن آخر

انجمن ها مشارکت کاربران را مستقیماً به پلت فرم وردپرس شما منتقل می کنند و به این ترتیب شانس شخصی بیشتری برای تعامل با برند شما در اختیار کاربران قرار می دهد.

بازخورد و سوالات مطرح شده در انجمن ها نیز می تواند بینش های ارزشمندی در زمینه بازاریابی ارائه دهد. افزونه رایگان bbPress به شما کمک می کند تا سایت وردپرس خود را با مجموعه ای از ویژگی های مهم و انتخاب های مختلف برای طراحی و سفارشی سازی انجمن ها به یک جامعه جذاب تبدیل کنید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره وردپرس میتوانید صفحه افزونه وردپرس چیست؟ مطالعه کنید.

مهدیه انصاریان

سلام من یک نویسنده هستم