آی تی تیم وبلاگ

افزایش سئو

دسته بندی: آموزش سئو

بروزرسانی شده در 18 مهر 1400

o

خب در مقاله قبل درباره سئو و موتور های جستجو توضیح دادیم و شما تا حدودی با آن آشنا شدید. حال میخواهیم راه کار های افزایش سئو را بگوییم .

راه های افزایش سئو

۱) استفاده از کلمات کلیدی : در صورت امکان سعی نمایید حتما در مطلب خود از کلمات کلیدی استفاده نمایید و توجه داشته باشید که این کلمات کلیدی باید حتما مرتبط با مطلب نوشته شده باشند . خوب است از کلمات معادل انگلیسی هم استفاده نمایید .

۲) توجه به تگ Title یا عنوان : در زمینه افزایش سئو مهم ترین تگ بعد از تگ متا ، تگ Title است . برای این قسمت باید کلماتی کوتاه ، مرتبط و با معنی انتخاب کنید .

۳) توصیفات مناسب در تگ متا یا متای توضیحات : همانطور که گفته شد تگ متا برای افزایش سئو سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است . در این قسمت باید توضیح مختصر و مفیدی در رابطه با سایتتان بنویسید . این توضیحات باید نهایا ۱۶۰ کاراکتر باشد .

۴) استفاده از لینک ها : سعی کنید از لینک ها استفاده کنید . سعی کنید تمامی محتوای صفحات را در یک صفحه قرار ندهید و آن ها را با لینک به هم ارتباط دهید .  به خاطر داشته باشید که هرچه صفحه اصلی وب سایتتان سبک تر باشد برای افزایش سئو سایتتان مفید تر است .

۵) استفاده از شبکه های اجتماعی : چون صفحات شبکه های اجتماعی نیز مانند صفحات وب سایت های عادی ایندکس می شوند و رنک میگیرند ، بنابر این با بهره گیری صحیح از شبکه های اجتماعی می توانید رتبه وب سایت خود را افزایش دهید .

aa 1